make a site

Notikumu dienasgrāmata!

Izrādās, ka dažādi notikumi tiek aizmirsti diezgan ātri, kuri bijuši pat pirms mēneša. Šī varētu būt laba iespēja provēt uzturēt nelielu dienasgrāmatu par spilgtākajiem mirkļiem mūsu ikdienā!


Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde Reto uzvarētājs 2019 un Reto kauss 2019

Mobirise

20.04. un 21.04.2019 tepat netālu Ķekavā piedalījāmies CAC izstādē.
Lieliski rezultāti NOX-POLI DAEDALIAN DAN (Alex) CAC izstādē, kas norisinājās tepat Ķekavā. 
Milzīgs paldies hendlerei Kristīnei Dovānei!


20.04.2019 -exc., CQ, Reto Winner'19, BM1, BOB
judge: Siarhei Zaretski (BLR)

21.04.2019 - exc., CQ, BM1, BOO
judge: Marina Tihomirova (RUS)


Ciemos pie NOX-POLI DAEDALIAN DAN (Alex) un KENVENTAKI FAYETTE CARUSOE'S mazuļiem Igaunijā (Tallinā)!

Mobirise

Hiphip urā, lieliskam pārim lieliski mazuļi nāca pasaulē 2019. gada 12. februārī!

Jaukā draugu kompānijām devāmies apciemot mūsu Alex pirmdzimtos Tallinā. Pirmo reizi redzējām mazuļus, kad tiem bija tikai 4 nedēļas, savukārt otro reizi jau mazuļi bija stipri lielāki un šiem bija jau 6 nedēļas. Kopā dzimuši bija 6 mazuļi (2 meitenesun 4 puikas). Jāsaka kā ir - mazuļi ļoti skaisti, un no tēva viennozīmīgi ir acis. Tumši melnas, mazas oglītes! Visi ņipri un mīlīgi bez gala. Gandrīz vienu iepakojām sev līdz uz mājām :) Vairāk informācijas par metienu šeit un vairāk foto šeit!


Marta beigās norisinājās Rīgā PETEXPO 2019 CACIB izstāde Ķīpsalā

Mobirise

Mūs ļoti patīkami pārsteidza ieraugot, ka uz kataloga vāka ir mūsu mazā zvaigne NOX - POLI DAEDALIAN DAN (Alex)

23.03.2019 in intermediate class - exc.1, CQ, BM 4
Judge Maria Ceccarelli (IT)

24.03.2019 in intermediate class - exc.1, CQ, BM 4
Judge Nordahl Geir Pedersen (NL)

Paldies mūsu hendlerim Veronika VeljaninovaLatvijas Kinoloģijas Federācijas 2019. kalendārs

Mobirise

Šodien uzzinājām, ka mūsu Alex iekļauts LKF oficiālajā 2019. gada kalendārā. Pārsteigums liels un lepnums arī. Vēl neesam pašas dabūjušas sev kalendāru, bilde ceļo no rokas rokā un šobrīd nekvalitatīva, bet ceram jau rīt iegūt to savā īpašumā. Rotāsim visu 2019. gada decembra mēnesi :)


Valga (Valga National Dog Shows 2019, CAC), 02.02. - 03.02.2019.

Divas jestras izstāžu dienas tepat blakus kaimiņos - Valgā. Bijām sabaidītas, ka būs maz vietas, arī auto vietas esot maz, tad nu skrējām katru rītu agri. Arī šoreiz tikai ar Alex.

Jāsaka, ka, ja laicīgi visu plāno un dari, tad ar vietu viss ir kārtībā. Laiks mūs īsti nelutināja, jo sniga gan sniegs, gan arī kusa tas viss. Nācās pārvietoties gudri un ātri, lai nesaslapinātu Alex līdz ādai. 

Pirmā diena. Žūrija: Bernard Ong (Singapūre). Ringā šoreiz devās mūsu suņu hendlere Kristīne Dovane. Paldies viņai par pacietību un lielisko sniegumu. Rezultāts fantastisks: Nox-Poli Daedalian Dan - ex.1 in intermedia class, Best male 2, CAC, Estonian Champion, jeb Igaunijas čempiona tituls. Urāaa!

Otrā diena. Žūrija: Regina Blessing (Vācija). Lai arī titulu jau iepriekšējā dienā Alex bija jau ieguvis, tad nolēmām palikt arī uz otro dienu un ringā ar Alex devās Linda. Žūrijas vērtējumā Alex - ekselenti! Bildes zemāk:

Daugavpils (National All Breeds Dog Show, CAC), 19.01. - 20.01.2019.

Divas dienas viesojāmies Daugapilī burvīgā atmosfērā. Jāsaka, ka laiks mūs lutināja un sniga, bija drusku zem 0 grādiem, attiecīgi arī nebija jāsatraucas kāds būs suns pēc pastaigas un kāds izstādes laikā, jo iziet jau laukā ik pa brīdim nepieciešams, a mums viņš vairāk nekā balts.

Šoreiz bijām tikai ar Alex, braucām treniņa nolūkā gan Lindai, gan pašam Alex, jo no tituliem mums šobrīd viss ir gana.

Pirmā diena. Žūrija: Elena Agafonova, ITA. Jāsaka, ka šis bija ļoti labs treniņš abiem, jo mazais šmurgulis pirmajā dienā vienkārši ietiepās un kā mazs ēzelītis uzvedās. Nu neko negribēja darīt. Tiesa, neskatoties uz to, suņa apraksts bija gana labs. Smieklīgi likās, ka žurija pierakstījusi, ka Alex purniņš esot pa īsu, uz ko es pat skaļi sasmējos. Cik tas tomēr ir subjektīvi, bet mēs jau visu ar humoru uztveram un braucam izkladei, ir forši satikt savējos un padalīties ar pieredzi, pasmaidīt par ikdienas ķibelēm.

Otrā diena. Žūrija: Nenad Davidovic, RS. Linda izveda audzinošanas pārrunas ar sevi un Alex. Rezultāti neizpalika. Abu dienu bildes zemāk: