best free css templates
Mobirise
Franko un Vella kanisterapijas pasākumos!

 Esam piedalījušies gan privātajās nodarbības kopā ar fizoterapeitiem, gan sporta spēles cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām, gan iepriecinājuši bērnus dažādos pasākumos!

Mobirise

8. novembrī Latvijas Neredzīgo bibliotēkā viesojās Linda no Servisa suņu biedrība «Teodors» ar terapijas suni Franko

PII Laimes Lācis grupiņa “Ezīši” kopā ar pūkaino draugu klausījās J. Kopenas un M. Meijeres grāmatas “Grāmata Benijam” lasījumu.

Mobirise

Linda ar Franko un Vella viesojas radio SWH raidījumā "Ķepa uz sirds"

Šīs nedēļas raidījuma tēma – vai dzīvnieki spēj ārstēt? Kā tas notiek un kādi iespējami rezultāti? Iepazīsimies ar suņiem – terapeitiem. Veiksim eksperimentu studijā – kā bērnam izdosies pārvarēt bailes no suņa? Studijā viesojās samojedu šķirnes suņi Franko un Vella un viņu saimniece Linda Ārberga. Īpašs muzikāls pārsteigums no grupas Astro’n’out, kuri sacerējuši dziesmu mūsu mīluļiem “Ķepu cilvēks”.

Mobirise

Māmiņa kuba rīkotais Māmiņu kongress 2018

"Liels prieks, ka Linda Ārberga un Ilze Āboliņa ar saviem baltajiem mīluļiem vienmēr ciemojas mūsu Māmiņu klubs pasākumos!"

Mobirise

Tirgus kopā ar Māmiņu klubu

Kalnciema kvartālā norisinājās zemnieku un amatnieku tirgus kopā ar Māmiņu klubu. Šajā pasākumā piedalījās arī kanisterapijas suņi Franko un Vella!

Mobirise

Rīgas centrālā bibliotēka. Kanijsterapijas nodarbības "Vidzeme"

Arī mēs ar Franko un Vellu piedalāmies Rīgas Centrālās bibliotēkas un Servisa suņu biedrība «Teodors» projektā “Es lasu!”. Kanisterapijas nodarbības, kurās bērni ar lasīšanas problēmām tiek aicināti lasīt priekšā speciāli apmācītam sunim.

Mobirise

Lībagu Sākumskola

Bijām ciemos Lībagu Sākumskolā, kura ir Lindas Ārbergas pirmā skoliņa. Paaicināja mums ciemos pie bērniem ar Miku, Franko un Vellu

Mobirise

Latvijas Sarkanā krusta 100-gades svinības kopā ar Servisa suņu biedrību "Teodors"

"Sestdien, 8. septembrī, godam atzīmējām Latvijas Sarkanā krusta 100-gades svinības Kongresa nama laukumā! Starp daudziem sadarbības partneriem piedalījāmies arī mēs, Servisa suņu biedrība TEODORS un terapijas suņi no KENVENTAKI audzētavas. Paldies Sarkanam Krustam par iespēju parādīt sabiedrībai gudros servisa suņus un mīļos terapijas suņus! Un daudz panākumu LSK nākamos 100 gados!" Darba diena šajā pasākumā šoreiz Vellai!

Mobirise

Servisa suņu biedrība "Teodors" pieņem eksāmenus

"13. un 14. augustā kinoloģe Zaiga Kļaviņa testēja vairākus suņus, lai tie kļūtu un strādātu par pilntiesīgiem terapijas suņiem. Suņu uzvešanos pārbaudīja daudzās neparastās situācijās, piemēram: kā uzvedas, kad piebrauc klāt cilvēks ratiņkrēslā, kad pretī klibo cilvēks ar sasietu roku un tam suņa priekšā nokrīt spieķis, ko dara, ja vairāki cilvēki to glauda utt.. Visi suņi godam veica eksāmenus, apsveicam!"

Veiksmīgi nokārtoti kanisterapijas eksāmeni Franko un Vellai! Esam lepni un gatavi strādāt!

Mobirise

"Cerību salas" Jēkabpils sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Ramona Kārkliņa: "Paldies Kristine, Dagnija, Linda, Ilze par vienu skaistu brīvdienu ko dāvājāt mazajiem Jēkabpils sportistiem . vis lielākais PALDIES mūsu četrkājainajiem draugiem kuri neskatoties uz karstumu turējās braši un ļāva sevi samīļot ik vienam dalībniekam -Džero,Džīna,Bere,Vella,Franko un mazā kaķu princese Yete, jūs esat paši labākie!!!!
Paldies Royal Canin par atbalstu ! — kopā ar Dagnija Neiberte, Linda Ārberga un Kristine Līdaka."

Mēs atrodamies
Ikšķiles novadā

Par mums

Kontakti

info@baltiesuni.lv
Tālruņa numurs: +371  2 6245437